Yarışmaca'da Reklam
Yarışmaca'da reklam vererek geniş ve kaliteli bir kitleye ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Nisan 2008 itibariyle günlük ortalama 78.000, aylık 2.300.000 sayfa gösterimine sahip yarışmaca'da reklam vererek ürünlerinizi geniş bir kitleye uygun ücretlerle tanıtabilirsiniz.

Yarışmaca üzerinde yazı ve resimlerden oluşan reklamlar verebilirsiniz. Resim reklam alanlarında gif, jpg, png ve flash dosya türleri desteklenmektedir. Reklam alanları farklı firmalar tarafından işletilmektedir. Reklam alanlarını incelemek ve detaylı bilgi almak ve size uygun olanını seçmek için tıklayınız.

Yarışmaca'da farklı bölge ve yaş gruplarından Nisan 2008 itibariyle 40.000 üzerinde aktif kullanıcı bulunmaktadır. Yarışmaya 16 yaşından küçüklerin kabul edilmemesinden dolayı kullanıcılar yetişkin yarışmacılardan oluşmaktadır. Kullanıcı profili hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yarışmaca'da amatör ve ya profesyonel sitenizin, satmak istediğiniz bir şeyin, düzenlediğiniz bir organizasyon, konser, parti, sergi, fuar vs reklamını yapabilirsiniz. Hatta isterseniz reklam ile ilan-ı aşk bile edilebilirsiniz.

Reklamlarınızın size geri dönüşünü profesyonel istatistik programları vasıtasıyla gözlemleme imkanınız da bulunmaktadır.

Yarışmaca.com'a T.C. yasalarına aykırı ürün, marka veya websitelerinin reklamları kabul edilmemektedir.

Şifremi unuttum

Giriş

Kullanıcı Adı
Şifre

 
0,193333 - (1)
Yarışma Ana Sayfa || İletişim || Sponsorluk
© 2007-2009 yarismaca.com