Üye girişi yapıp sohbette yazışmalara siz de katılabilirsiniz

Nasıl Oynanır

Oyunun süreli ve süresiz olarak iki şekli mevcuttur. Süresiz oynamak için Classic seçmelisiniz. Taşları halkanın çevresine dizerken kural yanyana gelecek taşların aynı renk veya aynı şekli taşımasına dikkat etmektir. Yüzlerce farklı kombinasyona göre değişik dizilimler yapılmakta ve bunlara göre değişik bonuslar kazanılmaktadır.
Puan:4.56

Yorumlar (9)

sentimental sentimental derki :
Eylül
1615:14

OYUN AÇILIRKEN HATA VERİYOR VE AÇILMIYOR...


mariposa mariposa derki :
Eylül
1616:40

Oyun açılırken çıkan uyarıya hayır dediğinizde açılıyor.


fozdas fozdas derki :
Eylül
1619:01

Neden 30 dan sonraki herhangi bir bölümde donuyor ve neden ben bu oyunun donacağını bile bile oynuyorum ve neden bazen 2 kutu üst üste kalabiliyo ve bu üçü bir çelişkimidir Gülümseme


rosalinda2 rosalinda2 derki :
Eylül
1718:43

    • Alıntı
     Alıntı
:
[code][ipucu][right][center][left][u][i][b][/b][/i][/u][/left][/center][/right][/ipucu]
[/code]
     [/quote][/quote]
        çok güzel bir oyun
    fozdas fozdas derki :
    Eylül
    1722:21

    rose ne demişin anlamadım bi açıklarmısın Gülümseme


    mariposa mariposa derki :
    Ekim
    2818:46

    41 'de yandım  Ağlayan


    eresbos eresbos derki :
    Mayıs
    2601:21

    Öncelikle çok harika bir oyun.Oyun aslında zor değil.Başlangıç olarak birinci bölümü geçebilmek önemli.İlk oynadığım zaman aynı renk ve de aynı simgelerin yanyana gelmesi gerektiğini zannediyordum.Aslında öyle değilmiş.Aynı renk olunca simgelerin önemi yok.Yada aynı simge olunca,aynı renk yanyana gelmesi gerekmiyor.İlk adımı geçtikten sonra diğer adımlar haliyle gitgide zorlaşıyor ama çok keyifli oluyor.

    Birkaç ipucu

    1-Oyunda belli bir aşamaya geldiniz ve istediğiniz rek yada simge yok bu durumda DEAL yazan yere tıkladığınızda bir tane seçeneğiniz gidiyor ama diğer simgeler değişiyor bunu bir tek seçeneğiniz kalana kadar devam ettirebilirsiniz.Tek seçenek kalınca iki kez daha tıklarsanız oyun sonlanır buna dikkat edilmeli

    2-Birinci ipucunda yaptığınız seçenek değiştirme işe yaramadı diyelim.Bu kez Bonus tools yazan yerdeki sarı renkli simgeye tıklıyoruz ve bütün seçenekler değişmiş oluyor ama bunları dikkatli kullanmak gerek diğer bölümler için elinizde bulunması çok işe yarayabiliyor.Ayrıca bir adım yada iki adım sonrasını düşünerek oynamak çok avantaj sağlıyor.

    Bölüm ilerledikçe başka bonuslarda geliyor.Bu bonusları gerektiğinde kullanabiliyorsunuz.

     


    seker07 seker07 derki :
    Haziran
    2413:01

     Onaylayan Sadist Ağlayan Dişlek :Üzgün Gülümseme Kızgın Karizmatik Dil çıkaran Kararsız Öpücük Deli Gözü Dönmüş Şaşırmış Üzgün Ağlayan Ağlayan Onaylayan Kahkaha Kahkaha Uykusu Gelen Uykusu Gelen Söylenen Söylenen Kasılan Kasılan Kasılan Kasılan Kasılan Şeytan Söylenen Kahkaha Ağlayan Ağlayan Göz Kırpan Dişlek Şaşırmış Gözü Dönmüş :


    ilayda7001 ilayda7001 derki :
    Temmuz
    1509:31

     Öpücük Sırıtan Kararsız Utangaç Sıkılmış Deli :Üzgün Karizmatik Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum Sustum Masum Masum Kararsız Kararsız Kararsız Kararsız Sırıtan Utangaç Sıkılmış Beyinsiz Deli :


    0,141026 - (3)
    Yarışma Ana Sayfa || İletişim || Sponsorluk || Reklam
    © 2007 yarismaca.com