Üye girişi yapıp sohbette yazışmalara siz de katılabilirsiniz

Nasıl Oynanır

Oyun start tuşuyla başlatılır. Fare ile oyun üstündeki ok tuşlarını kullanarak yönünüzü belirleyin.
Puan:4.14

Yorumlar (6)

simya58 simya58 derki :
Mart
3017:42

arkedeşler dört renkli tüp buldum.ondan bi çözelti yaptım .bunu cama tuttum buğusunda bişeyler buldum.elimde şu an biri mavi biri kirlenmiş yeşil taş var bide bilgisayar vvee küçük bir not ilerliyemiyorum yardım edermisiniz.yorumları bekliyorum....beyza58 beyza58 derki :
Nisan
2501:04

bende de 3 elmas bıçak iki parça kağıt onları birleştiriyoruz anahtar renkli tüpler laotop  var geziyorum bakalım daha neler bulabileceğim


kahya kahya derki :
Temmuz
820:33

garip bir oyun çözen vars mı?


kral82 kral82 derki :
Temmuz
3011:04

saçma Gülen Kızgın Şeytan Kasılan


zakyol zakyol derki :
Ocak
522:03

       Sandalyenin sol ön ayağında kırmızı taş, yatağın sağ altında delikli kağıt, yastığın altında bıçak, komidinin çekmeceside 4 lü tüp, ikili dolabın altında mavi taş, sağında bilgisayar, duvardaki panoda kirlenmiş yeşil taş, (halının köşesinin altında kan kurumuş kan izleri var)
       Bıçakla ikili dolabın çekmecelerin altındaki gizli yer açılıyor, içinde delikli bir kağıt ve anahtar var. Kağıtlar birleşiyor, panoya birleşik kağıtla bakınca bilgisayarın şifresini veriyor. Anahtar birinci çekmeceyi açıyor, içinde sarı taş ve bir ip ucu çizim var.
        4 tüple rast gele bir karışımla buhar elde ediliyor, pencereye tutulduğunda bir ip ucu veriyor(tüpdeki renkler)
         Bilgisayara şifre girince iki ayrı karışım oranı ve nasıl kullanılacağını anlatan bir açıklama çıkıyor.


zakyol zakyol derki :
Ocak
522:25

            Hazırladığımız karışımlardan asit olanı kirli yeşil taşı temizliyor. Antioksidan olanı önce halının altındaki kurumuş kanla karıştırılıyor sonra banyonun kapısına uygulanıyor.
            Banyoda, musluğun içinde anahtar var. Buhar aynaya tutulunca bir X noktasından bahsediyor, duş perdesini açıp lambayı söndürünce X işareti görünür oluyor. Anahtarla dolabın 2. çekmecesi açılıyor ve bir çekiç elde ediyoruz. İşaretli yeri kırınca yere lacivert taş düşüyor ve taşları yerleştireceğimiz bir düzenekle kasa çıkıyor.
             Taşların sıralamasına çekmecedeki çizim yol gösteriyor (Kan izi-Kırmızı, Ağaç-Yeşil, Güneş-Sarı, Ayyıldız-Lacivert, Buz-Mavi) taşları yerleştirip kasayı açıyoruz ve çıkış anahtarı.. Onaylayan


0,161307 - (3)
Yarışma Ana Sayfa || İletişim || Sponsorluk || Reklam
© 2007 yarismaca.com