Üye girişi yapıp sohbette yazışmalara siz de katılabilirsiniz

Nasıl Oynanır

Fare ile oynanır.
Puan:3.89

Yorumlar (2)

nadya7887 nadya7887 derki :
Şubat
323:17

1-Komidinden saat, duvardaki raftan robot, çiçeğin altından kırmızı kağıt,3lü komidinin birinci çekmecesinden mor anahtar, ikinci çekmeceden tornavida al alt çekmece açılmıyor şu anda. Sarı çöp kovasından kahverengi zarf, pembe çöp kovasının altından beyaz kağıt al kağıtta SMO harfleri var. Yeşil çöp kovasının altında da kahverengi kağıt var ilk uğraşmada alınmıyor sonra alındı yeşil renk item oldu. Bu yeşil kağıt seçili iken vazoya gel tıkla, yeşil kağıt yerine EON yazan bir kağıt oluştu SMO yazan la birleşti.

2-Tornavidayla duvarda asılı kırmızı eşkenar üçgen şeklindeki şekli indir al. Şeklin üstünde gri bir kare var. Daha önce aldığın kırmızı kağıdı bu kareye yapıştır. Siyah yuvarlağa bas. Şekilde kare içinde 3 rakamı oluştu.

3-Kitapların olduğu dolabın sağ yanından makas al.Daha önce aldığın kahverengi zarfı item yap makasla ağzını aç mavi bir kağıt al.
nadya7887 nadya7887 derki :
Şubat
323:17

4-Saati item yap tıkla pil oluyor.Robotu item yap tıkla altta bir yer açılıyor pili tak, beyaz bir kağıt verecek. Diğer beyaz kağıdın yanına gidiyor. Daha önce EON ve SMO yazan kağıdın yanına. Bu kağıtta ta DEY yazıyor.Kitap olan odada sol tarafta duvarda renkli şekiller var bunlara tıkla bu kez M harfli oluşuyor. Şimdi elimizde EON DEY M SMO yazan dosya sırtlığı gibi 4 kağıt var.

5-Kapının üst sol kısmından kırmızı anahtar al.Üçlü bir komidin vardı en alt çekmecesi açılmamıştı bu anahtarla aç mavi bir anahtar al.Bu anahtarla da kitapların olduğu dolabı aç şifre isteyen kasa çıkacak.

6-Çöp kovalarının olduğu yerde duvarda şifre isteyen bir pano var.Buraya gel daha önce aldığımız mor anahtar vardı bunu alttaki yere tak PASS diyor.Şifre istiyor.0,106432 - (3)
Yarışma Ana Sayfa || İletişim || Sponsorluk || Reklam
© 2007 yarismaca.com