Üye girişi yapıp sohbette yazışmalara siz de katılabilirsiniz

Nasıl Oynanır

Fare ile nesneleri kullanıyor ve ekrandaki yön tuşlarıyla içeride hareket ediliyor.
Puan:4.34

Yorumlar (17)

gunes84 gunes84 derki :
Mayıs
2501:04

bu oyunu çözen varmııııııııııııı


niovi niovi derki :
Haziran
2203:32

makinanın soluna tıklayınca duvar tarafında alt köşeyi tıklayınca anahtar çıkıyor, küvetin ayaklarından bişeyler çıkıyor. bikaç şey buldum ama sıkıldım. çizdim oynamıyorum Gülümseme)


gamer gamer derki :
Temmuz
614:22

1- çamaşır makinesinin yanındaki 3 lü dolaptan ortadaki dolabın içindeki kağıdı al, 2- çamaşır makinesinin haznesindeki kağıdı al, 3- çamaşır makinesinin üstündeki eşyaları kaydır ve altındaki kağıdı al, 4- çamaşır makinesinin sol alt koşesindeki gizli bölgeyi aç ve kapağı ters çevir anahtarı al, 4-anahtarla çamaşır makinesini yanındaki 3 lü dolaba git ve kilitli çdolabı aç ordaki balon la mavi şeyi al, 5- küvetin perdesini kaldır ve altına tıkla kabloyu al, 3 lü dolabin yanındaki küvetin ayağından sarı küreyi al, 6- klozete git küvetin perdesinin yanında kırmızı küreyi al, 7- kabloyu çamaşır makinesinin kablosuyla birleştir prize takılsın, 8- lavabonun içindeki tıpayı çek sular boşalsın ve makası al, 9- klozetin yanındaki tuvalet kağıdı konulan yerden kağıdı ve tuvalet kağıdını al, 10- klozetin oraya git ekranın alt tarafının orda yerde gizli bir bölme var orayı bul ve aç içine sarı ve kırmızı küreleri koy, 11- çamaşır makinesinin içine kahverengili kağıdı koy, 12- 3lü dolabın sol alt köşesinden kağıdı al, arkadaşlar ben buraya kadar gelebildim ama 3 lü dolabın sağ alt köşesinde vida var tornavida bulmak lazım galiba ayrıcada klozetin orda şifre girme yerine basınca dikkatli bir şekilede yere bakarsanız orada bi gizli bolme var ama ben açamadım bundan sonraları geçebilen varmı???


isbilir isbilir derki :
Temmuz
813:12

klozetin yanındaki sifonu çekince su akıyo lavabonun içinde bulduğumuz çamurlu makası o suya tutup yıkayın sonra makasla makinenin yanındaki dolabın ipini kesin dolabın içindeki mavi deterjan kutusuyla kağıdı alın. makinenin deterjan gözüne 3 ölçek deterjan koyun makinenin üzerinden algığımız kirlikağıdı makinenin içine koyun düğmesine basın yıkansın çıkan kağıtta şifre var ama çözemedim maalesef deterjan kutusunun içinde mavi taş var onu alın bende buraya kadar geldim  :


barismardin barismardin derki :
Ağustos
415:54

BEN GEÇTİM ORALARIsevgili sevgili derki :
Ağustos
1019:27

çözümü bilen var mı?
3 renkli parçayı lavoba altındakş gizli yere yerleştirdim ama devam edemiyorum:(


elp80 elp80 derki :
Ağustos
2615:48

yardım edimnn?


aysunnca aysunnca derki :
Kasım
119:54

..yıkanan kağıtta klozete girilmesi gereken şifre yazıyor Gülümseme(tersden okuyun),bu sayede bir tabure elde ediyoruz, lavabonun önünden ve üçlü dolapla küvetin arasındaki paspasın altında işaretli yerden tabure yardımı ile yukarıya bakabiliyoruz.burcinburcu burcinburcu derki :
Kasım
300:19

KLOZETE 3507 GİR ANAHTARI AL KÜVETİN ÜSTÜNDEKİ GİZLİ BÖLMEYİ AÇ TABURE AL


ysmn8 ysmn8 derki :
Aralık
822:43

tabureyı lavabonun onune koyuyoruz, boylece yukarı bakabılıyoruz.yukarda ıkı dolap var bırının ıcınde tutma kolu gıbı bısey var onu alıyyoruz,dolabın ustune bakıyoruz,levyeyı alıyoruz.tutma kolunu kuvetın ordakı sarı heykelın altına takıyoruz,usttekı dolbalın kapagı acık olacak sekılde tutma koluna bastıgımızda bır bolme acılıyor ve ıcınde kırmızı bır yaratık heykelı var. ne ıse yaradıgını bulamadım. aldıgımız levye ıle 3lu dolabın sag alt kısmındakı vıdaları sokup alıyoruz. onlarında ne ıse yaradıgını bulamadım. calısmaya devam edıyorum Gülümseme


zakyol zakyol derki :
Aralık
901:11

Tabureyle küvetin üstüne bakınca olayın hikayesinin anlatıldığı kitap, renkli bir taş ve kameranın yanında zar parçası var. Levye ile çamaşır makinesinin yanındaki sarı panoyuda söküyoruz, tüplerden oluşan bir karıştırıcı düzenek var, düzeneğin ızgarasının altından renkli bir taş daha alıyoruz.Üçlü dolabın çivileri sökülünce alt göz açılıyor bir vana buluyoruz sökülen çivilerden düzgün olanı İtemlerimize katılıyoruz onunla balonu patlatırsak bir renkli taş daha elde ediyoruz, vanayı küvetteki yerine takıp suyu açıyoruz dolan küvetten tas içinde bir samuray biblosu çıkıyor onları ayırıp samurayı kırmızı yaratığın yanına yerleştiriyoruz dolabın kapağını kapatıp açınca samurayın boynundan bir anahtar çıkıyor, şimdi lavabonun üstünde kilitli dolabıda açabiliriz bir yapıştırıcı ve zar parçası var.


zakyol zakyol derki :
Aralık
919:13

Oyunun başında üçlü dolabtan aldığımız boş kağıdı küvette ıslatınca bir şifre çıkıyor,(her oyunda değişiyor) şifre tuvalet kağıdı tutacağının kolları ile deşifre edilince üçlü dolabın üzerinde zar açılımı bir yansıma oluşuyor..Yapıştırıcıyı çivinin üstüne sürüp samurayın eline yapıştırıyoruz,dolabı kapatıp açınca kırmızı yaratığın devrilmiş olduğunu görüyoruz (The Story) arkasında lavabonun vanası var. Musluğu açıp kapatınca karıştırıcı düzeneğin nasıl kullanılacağını ifade eden bir şifre çıkıyor. Önce bir tas suyu doldurup oluşan renkli sıvıyı 3.tüpe döküyoruz. 1.tüpe klozetin musluğundan, 2.tüpe küvetten, 4.tüpe kozetten, 5.tüpe lavabodan su koyup sarı renkli bir sıvı elde ediyoruz. İçinde sarı renkli sıvı varken tası lavabodaki resmin önüne yerleştirince resim kendi etrafında dönüp klozetin önünü işaret eden bir kroki ortaya çıkıyor.


zakyol zakyol derki :
Aralık
919:35

Aynı zamanda küvetin üstündeki kabartmada zarları yerleştirebileceğimiz bir platforma dönüşüyor,üçlü dolabın kapaklarını açılınca zarların nasıl yerleştirileceğini gösteriyor, beyaz butona basınca platform etrafında dönüp kabartma tekrar gelecek fakat son renkli taşı dolaba bırakarak. Dolabı açıp samurayın yanından son rekli taşıda alıyoruz. Şimdi gizli bölmedeki yere taşları yerleştirelim (ip ucu The Story) her sayfasında bir renk var.Taşları yerleştirince çıkışı sağlayacak bir geçit açılıyor...


debi debi derki :
Ocak
2120:28

ya tabure nerde ben bulamadım levyede yok


hoplu33 hoplu33 derki :
Mart
1615:14

LAN BU SIVI NEDEN SARI AMAnalbur nalbur derki :
Aralık
518:34

BİTTİ SONUNDA:)


akrep5506 akrep5506 derki :
Temmuz
1909:43

3.TÜPE KONULACAK SIVI NEREDEN KONULUYOR


0,107405 - (3)
Yarışma Ana Sayfa || İletişim || Sponsorluk || Reklam
© 2007 yarismaca.com